Hakkımızda - Refa Gıda


Kurulduğumuz ilk günden bu yana vizyon, misyon ve hedeflerimizle şirketimizi hep daha ileriye taşıdık ve gerçekleştirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi noktalara ulaştık.
Genç, dinamik, azimli ve yeniliklere açık ekibimizle günümüz teknolojisini ve trendlerini yakından takip edip ürün anlayışımızı her zaman güncel tuttuk.
En büyük hedefimiz; Tüm dünyada lezzeti kanıtlanmış yerli mahsullerimiz ile tedarik zinciri yönetiminin en ince noktalarını bir araya getirmek ve dünyaca ünlü markalar yaratmak.
Ekibimiz büyük bir özenle, AR-Ge birbirimizle entegre bir şekilde, ürünlerimizin geliştirilmesi ve son tüketiciye ulaştırılması için çalışıyor.
Her geçen gün E-ticaret alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sayesinde tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz.
refagida.com online alışveriş sitemizde kuruyemişin yanı sıra, birçok organik ve sağlıklı atıştırmalık ürünlerini de sizlerle buluşturuyoruz.
Her zaman yenilikleri takip ederek büyüyen şirketimiz, bugün Amerika, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu’ya İhracat yaparak ülke ekonomimize katkı sağlamaktadır.